Pouso Das Oliveiras
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras Búzios απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Παραλιακό Μονοπάτι Orlat Bardot και προσφέρει αυλή και αίθριο.
Ο ξενώνας βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, 20 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. Trilha da Ponta do Pai Vitorio σε απόσταση μόνο 450 μέτρων, ενώ Ilha da Ancora 500 μέτρα από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Μπορείτε να βρείτε εύκολα την παραλία Geribá περίπου 30 λεπτά με τα πόδια από το Pouso Das Oliveiras. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 200 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Trevo da Barbuda.
Τα δωμάτια διαθέτουν αίθριο και μπαλκόνι καθώς και εξοπλισμό σιδερώματος, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Επιπλωμένα με γραφείο εργασίας, τα δωμάτια διαθέτουν επίσης μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού. Οι ανέσεις του μπάνιου περιλαμβάνουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου, καθώς και walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.
Προσφέροντας ιταλική κουζίνα, το Buona Pizza απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο άνετο ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras;
Το άνετο ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras στις 12:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί το άνετο ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras.
Στο άνετο ξενοδοχείο Pouso Das Oliveiras υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.